top of page

Hakkımızda

B&A Kurumsal Yönetim Danışmanlığı

Faaliyet Alanlarımız

3 farklı ülkede bulunan ofislerimiz ile dünyanın dört bir yanına hizmet veriyoruz.

Amacımız

B&A Kurumsal Yönetim Danışmanlığı olarak amacımız, uzun yıllardır süre gelen bilgi birikimimiz ile Petrol & Gaz, İnşaat, Hukuk, IT, Turizm Otelcilik, Mağazacılık ve Sağlık sektöründeki pazar bilgimizi birleştirerek profesyonel düzeyde hizmet sunmaktır. Odak noktamız ise şirketlerin ulusal ve uluslararası platformlarda aradıkları yeni ekip üyelerini hızla belirlemekle beraber birey, müşteri-şirket ve proje arasında mümkün olan en iyi eşleşmeyi bulmak ve en uygun adayın işe alınmasına olanak sağlamaktır.

Petrol & Gaz, İnşaat, Hukuk, IT, Turizm Otelcilik, Mağazacılık ve Sağlık endüstrisi pazarı uzmanları olarak geniş çapta sunduğumuz uçtan uca hizmetlerimizle, mümkün olan en yüksek hizmet standartlarını işverenlerimize yansıtır ve teknik olarak test edilmiş nitelikli yeteneklerden oluşan pazar lideri bir topluluk ile işbirliği yapabilmelerine destek oluruz.

Gökdelenler
Work Meeting

İşverenler için

B&A Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, işverenlere ulusal ve uluslararası işlemlerden önce, sırasında ve sonrasında İnsan Kaynakları, mühendislik, hukuk ve operasyonel uzmanlık sağlar, böylece işverenler projelerine değer katar, fikri mülkiyet ve çalışanlar korunur ve hiçbir yetenek kaybı olmadan süreçler tamamlanır.

Kuruluşumuz iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için size en yenilikçi ve verimli çözümleri sunabilmektedir. Özenle seçilen ortaklardan oluşan bu güçlü ağ, müşterilerimizin tek bir kaynak ve hizmet tanımından elde edilen Pazar liderlerinin birleşik bilgi birikiminden faydalanmasını sağlar.

Hem mevcut insan kaynağının gelişmesine hem de şirketinizin daha ileri gitme yolculuğuna ortak olmak isteriz.

Financial District

İş Ortaklarımız

BMR Mühendislik

2.png

Dev Marmara

1.png

Dogramaci for Advocates and Legal Consultancy

3.png

Dynamic Staffing Services

4.png
bottom of page